praca gdańsk

Jak to działa?

Zrobione.pl to miejsce w sieci, które łączy dwie grupy osób – Zlecających, którzy szukają pomocy w drobnych pracach domowych i przydomowych, oraz Wykonawców, którzy chcą otrzymać dodatkowy zarobek za robienie tego co lubią i potrafią w wolnym czasie.

Wystarczy tylko kilka prostych kroków, aby znaleźć zaufanego Wykonawcę. Wybierz rodzaj prac oraz miasto, w którym mieszkasz. Już po chwili ukaże się Tobie lista Wykonawców, którzy chętnie podejmą się Twojego zlecenia. Przejrzyj profile, po czym napisz wiadomość do kilku osób, którzy przykuli Twoją uwagę. Pamiętaj, aby szczegółowo opisać wszystkie aspekty zlecenia. Na tej podstawie Wykonawca określi, czy jest w stanie Tobie pomóc oraz jakiej kwoty będzie oczekiwał za realizacje usługi.

Gdy Wykonawca będzie pewny, że chce podjąć się Twojego zlecenia, zostaniesz poinformowany o tym specjalnym komunikatem. Wtedy już tylko jeden krok dzieli Cię od uzyskania danych kontaktowych do Wykonawcy. Wystarczy, że potwierdzisz swoje zlecenie, po czym wyślemy Tobie numer telefonu osoby, z którą będziesz współpracować.

Teraz nie pozostanie Tobie nic innego jak oczekiwać na realizację usługi. Za pracę rozliczasz się z Wykonawcą po jej ukończeniu.Pamiętaj, aby podzielić się swoją opinią o Wykonawcy z innymi użytkownikami Zrobione.pl.

Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne. Nie pobieramy żadnych opłat za rejestrację, pośrednictwo lub innego typu usługi typu pozycjonowanie w wyszukiwarce. Oddajemy w Twoje ręce kompletne narzędzie do łączenia Zlecających z Wykonawcami.

Zapraszamy do rejestracji i życzymy wielu zrealizowanych prac.

Zespół Zrobione.pl

  • Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej.
  • Zamknij