praca gdańsk

Zrobione.pl – to innowacyjna platforma, dzięki której zlecisz wykonanie drobnych prac domowych. Zobacz co zyskujesz, dzięki naszej usłudze.

Każdy Wykonawca określa, jakiego typu pracami się zajmuje. Dzięki filtrom wyszukiwania szybko znajdziesz odpowiednią osobę. Zaznacz prace jakie masz do Zlecenia i przekonaj się, ile osób w okolicy może Tobie pomóc!

Znajdź Wykonawcę!

Po ukończeniu pracy Wykonawca jest oceniany przez Zlecającego. System ocen jest gwarantem dobrze wykonanej pracy i motywuje Wykonawców do staranności oraz solidności. Porównuj oceny i wybierz, z którym Wykonawcą chcesz współpracować.

Znajdź Wykonawcę!

Od teraz nie musisz poświęcać swojego wolnego czasu na domowe obowiązki. W wolnych chwilach rozwijaj swoje pasje, spędź czas z rodziną lub po prostu odpocznij. Zasługujesz na to.

Znajdź Wykonawcę!

W prosty sposób zamówisz wykonanie usługi.

Prace domowe nigdy nie były tak proste i przyjemne! Wystarczy wejść na Zrobione.pl, znaleźć odpowiedniego Wykonawcę, ustalić z nim szczegóły usługi i oczekiwać na jej realizację. Nasz portal jest bardzo intuicyjny, dlatego bez problemu znajdziesz pomoc w domowych obowiązkach.

Znajdź Wykonawcę!
  • Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej.
  • Zamknij